S&OP - Wystartuj Szybko,
Biegnij Wolno!

BEZPŁATNY WEBINAR 4RESULTS

Image Image

Prowadzą:

Michał Paradowski

Gniewomir Kuciapski

ZOBACZ NAGRANIE

Na 60-minutowym webinarium pokażemy kilka lekcji z wdrożeń procesu S&OP w przedsiębiorstwach, które wspieraliśmy w transformacji.

...pierwszy kryzys długodystansowca (bo S&OP to bieg na długi dystans) i tak Cię złapie

...na pewno nie masz wszystkich danych do S&OP (nawet jeśli Ci się wydaje, że je masz - bo takie czy inne systemy je gromadzą)

...nie warto doskonalić się w planowaniu teoretycznie - po prostu zacznij pierwszy cykl S&OP

Dzięki udziałowi w webinarium zrozumiesz, że...

CZYM WŁAŚCIWIE JEST S&OP?

S&OP, czyli Sales & Operations Planning jest procesem współpracy na przestrzeni całej firmy, realizowanym cyklicznie z udziałem przedstawicieli finansów, operacji, marketingu, sprzedaży i innych grup.


Oprócz wyzwania, jakim jest koordynacja i komunikacja w ramach tej zróżnicowanej grupy w trakcie cyklu planowania, głównymi wyzwaniami związanymi z planowaniem sprzedaży i operacji są:  • tworzenie dokładnych i regularnych sprawozdań na temat kluczowych danych dotyczących popytu i podaży w celu wsparcia procesu decyzyjnego;
  • opracowanie szczegółowej prezentacji kryteriów decyzji pod względem wpływu decyzji na kluczowe wskaźniki wydajności, takie jak obsługa klienta, koszty łańcucha dostaw i przychody;
  • planowanie wprowadzenia nowych produktów, zakończenia życia istniejących produktów lub włączenia nowych;
  • przekształcanie dużych zbiorów danych z wielu systemów w praktyczne informacje wspomagające podejmowanie decyzji na potrzeby raportowania.

DLA KOGO PRZYGOTOWALIŚMY TEN WEBINAR?

Dla

szefów działów handlowych
i operacyjnych

Dla

managerów logistyki, supply chain i finansów

ZAREJESTRUJ SIĘ

Dla

dyrektorów sprzedaży

O PROWADZĄCYCH

W 4Results wspiera obszar sprzedaży i marketingu firm działających na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizuję się w zakresie optymalizacji asortymentu, profilowaniu i segmentacji odbiorców oraz produktów, systemach motywacyjnych oraz systemach monitorowania
i wspierania sprzedaży, a także w budowie paneli kontrolnych w Excelu dla potrzeb managementu oraz działów sprzedażowych.

Gniewomir Kuciapski

Konsultant

Icon Icon

Michał Paradowski

Współwłaściciel 4Results

W 4Results odpowiada za obszar usług doskonalenia sprzedaży i marketingu. Poza rozwojem oferty zarządza również projektami. Angażuje się na poziomie strategii, z czego wynikają konkretne zalecenia i działania dla wszystkich poziomów organizacji. Zależnie od sytuacji Klienta działa w zakresie szerokim, strategicznym lub koncentruje się na wyselekcjonowanych zagadnieniach, które wymagają usprawnienia lub zmiany.

Icon Icon Image

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UZYSKAJ DOSTĘP DO NAGRANIA

4 Results sp z o.o.

ul. Puławska 457

02-844 Warszawa

www.4results.pl