Digitalizacja 4Results

REKONESANS CYFROWY

3-4 doradców -

1 dzień w Twoim przedsiębiorstwie

ZAREZERWUJ TERAZ

DLACZEGO WARTO?

 • W ramach rekonesansu ocenimy potencjał cyfryzacji procesów w wybranych przez ciebie działach: księgowych, HR, sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, windykacji należności.
 • Pomożemy ci zbudować strategię cyfryzacji, czyli pomożemy odpowiedzieć np. na pytania: Czy i kiedy potrzebujesz robota? A może sztuczną inteligencję? A może wystarczy podniesienie kompetencji w Twoim zespole i w końcu użycie w pełni PowerBI?
 • Dziś rozwój technologii stwarza nowe możliwości poprawy produktywności, jakości i elastyczności procesów. Zanim jednak zakupisz aplikacje, oprogramowanie, czy robota powinieneś mieć własną odpowiedź na pytanie: Jak technologia pomoże Ci osiągnąć poprawę w Twoim biznesie?
 • Częścią strategii cyfryzacji może być wdrożenie RPA (Robotic Process Automation) - bez konieczności wprowadzania zmian w istniejących systemach.
 • Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości, bezbłędności i terminowości realizowanych procesów, chcesz uwolnić pracowników od realizacji żmudnych powtarzalnych czynności lub po prostu szukasz oszczędności i chcesz zwiększyć zdolność operacyjną twojej firmy, zaproś nas na rekonesans cyfrowy.
ZAREZERWUJ TERMIN
ZAREZERWUJ TERAZ
PROSZĘ O KONTAKT

REKONANS KROK PO KROKU

 • Zamów nasz rekonesans cyfrowy, uiszczając przedpłatę kartą lub przelewem bankowym. Natychmiast po dokonaniu przedpłaty skontaktujemy się celem umówienia terminu rekonesansu - opłata jest warunkiem rezerwacji terminu.
ZAREZERWUJ TERMIN
 1. Na wstępie podpisujemy umowę o poufności.
 2. Następnie wybieramy wspólnie termin REKONESANSU cyfrowego (nie wcześniej niż 2 tygodnie po rezerwacji) i dobieramy zespół ekspercki pasujący do Twojej firmy.
 3. Przed wizytą poprosimy Cię o kilka informacji. Prześlemy krótki zestaw pytań – od produkcji do sprzedaży. Chcemy przyjechać przygotowani.
 4. Telefonicznie umówimy agendę – aby nie tracić Twojego i naszego czasu. Poprosimy o dostępność w dniu REKONESANSU wybranych menedżerów i pracowników.
 5. Przyjedziemy przygotowani w 3-4-osobowym składzie (zobacz poniżej biogramy ekspertów).
 6. Spędzimy w Twojej firmie 1 pełny dzień, będziemy prowadzić obserwację i wywiady.
 7. Na zakończenie dnia przedstawimy nasze wnioski w formie warsztatu strategicznego pokazującego potencjał transformacji cyfrowej w Twojej firmie. Pokażemy możliwe scenariusze działań, ale również benchmarki branżowe.

KIM JESTEŚMY

4Results (www.4results.pl) od 15 lat wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Na koncie mamy ponad 500 udanych projektów zrealizowanych z bliko 250 Klientami z różnych branż. Obecnie dedykowaliśmy 4-osobowy zespół, który ma wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu zmian w przedsiębiorstwach biurowych i produkcyjnych, a w szczególności: robotyzacji procesów w działach księgowych, HR, sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, windykacji należności, godzenia potrzeb biznesu ze strategią działów IT, stworzenia strategii robotyzacji.


ZESPÓŁ REKONESANSU

Poznaj profil ekspertów i ich sposób działania

Biogram

Monika Sieniawska

Wiesław Karpowicz

Biogram

Andrzej Bartczak

Biogram

Gniewomir Kuciapski

Biogram

Michał Paradowski

Biogram

CO OTRZYMASZ W RAMACH NASZEGO REKONESANSU?

 • 3-4 doświadczonych ekspertów cyfryzacji - jeden dzień w Twojej firmie
 • Konstruktywne spojrzenie na potencjał robotyzacji w Twoim przedsiębiorstwie - obszary
  i procesy robotyzacji
 • Obserwacja i wywiady odkrywające potencjał do zmian
 • Warsztat strategiczny - kierunek cyfryzacji benchmarki branżowe, plan zmian
ZAREZERWUJ TERAZ
REKONESANS CYFROWY

KUP TERAZ: 5000 zł NETTO*

* Rezerwuję teraz 1 rekonesans ekspertów 4Results w cenie 5000 zł NETTO + VAT. Płatność za pomocą platformy PayU. Termin rekonesansu zostanie wyznaczony natychmiast po rezerwacji, nie wcześniej niż 2 tygodnie po terminie płatności.

DLACZEGO WARTO?

Opinie naszych Klientów

Olaf Bertrand

Asystent Zarządu Bertrand

Rekonesans 4 Results opierał się na skonfrontowaniu własnych obserwacji dotyczących naszej firmy z holistycznym spojrzeniem zewnętrznych konsultantów w kluczowych dla nas obszarach. Pozwoliło nam to na dokładne zdefiniowanie priorytetów, które powinny zostać ujęte we wspólnym projekcie.

W oparciu o doświadczenie projektowe z 4Results mogę poradzić innym producentom, by wchodząc w projekty optymalizacyjne poszukiwali przede wszystkim partnerów mających odwagę i energię do doprowadzania projektów do końca. [...]. Takim właśnie parterem są ludzie z 4Results. Dlaczego poleciłbym 4Results innym firmom? Są skuteczni w reorganizowaniu i optymalizacji produkcji. Wykazują bardzo duże zaangażowanie – jest to zarówno zaangażowanie emocjonalne, jak i merytoryczne. Po prostu żyją tym, co robią.

Prezes Zarządu Aquael

Janusz Jankiewicz

Potrzebujesz więcej informacji?

Pozostaw kontakt do siebie, odezwiemy się w ciągu 24h

lub skontaktuj się bezpośrednio:

Michał Paradowski

michal.paradowski@4results.pl

+48 603 766 106