mini analiza strategiczna

REKONESANS

2-3 doradców
w Twoim przedsiębiorstwie

ZAREZERWUJ TERAZ

NA CZYM POLEGA REKONESANS?

Nasza propozycja step-by-step

 • Na wstępnie dokonujesz opłaty za przeprowadzenie REKONESANSU - opłata jest warunkiem rezerwacji terminu.
 • Kontaktujemy się z Tobą natychmiast po rezerwacji. Na wstępnie podpisujemy umowę o poufności. Następnie wybieramy wspólnie termin REKONESANSU (nie wcześniej niż 2 tygodnie po rezerwacji) i dobieramy zespół ekspercki pasujący do Twojej firmy.
 • Przed wizytą poprosimy Cię o kilka informacji. Prześlemy krótki zestaw pytań – od produkcji do sprzedaży. Chcemy przyjechać przygotowani.
 • Telefonicznie umówimy agendę – aby nie tracić Twojego i naszego czasu. Poprosimy o dostępność w dniu REKONESANSU wybranych menedżerów i pracowników.
 • Przyjedziemy przygotowani w 2-3-osobowym składzie (zobacz poniżej biogramy ekspertów).
 • Spędzimy w Twojej firmie 1 bądź 2 dni prowadząc obserwację i wywiady.
 • Na zakończenie przedstawimy nasze wnioski w formie warsztatu strategicznego. Pokażemy możliwe scenariusze działań, ale również benchmarki branżowe.
ZAREZERWUJ TERMIN
ZAREZERWUJ TERAZ
WIĘCEJ INFORMACJI
PROSZĘ O KONTAKT

KIM JESTEŚMY

4Results (www.4results.pl) od 15 lat wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Na koncie mamy ponad 500 udanych projektów zrealizowanych z bliko 250 Klientami z różnych branż. Obecnie dedykowaliśmy 4-osobowy zespół, który ma wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu zmian w przedsiębiorstwach produkcyjnych - na wszystkich poziomach organizacji (zarząd, top-management, kierownicy, pracownicy liniowy) i we wszystkich kluczowych obszarach (decyzje strategiczne, produkcja, sprzedaż, marketing, obsługa klienta).


Realizujesz plan? Masz wiele opcji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pomożemy podjąć dobre decyzje.

ZESPÓŁ REKONESANSU

Poznaj profil ekspertów i ich sposób działania

CO OTRZYMASZ W RAMACH NASZEGO REKONESANSU?

 • 2-3 doświadczonych doradców - JEDEN dzień w Twojej firmie
 • Konstruktywne spojrzenie na stan Twojego przedsiębiorstwa - procesy, liczby, zespół
 • Obserwacja i wywiady odkrywające potencjał do zmian
 • Warsztat strategiczny - kierunki optymalizacji, benchmarki branżowe, plan usprawnień

REKONESANS

KUP TERAZ: 5000 zł NETTO*

* Płatność za pomocą platformy PayU. Termin rekonesansu zostanie wyznaczony natychmiast po rezerwacji, nie wcześniej niż 2 tygodnie po terminie płatności.

REKONESANS

 • 2-3 doświadczonych doradców - DWA dni w Twojej firmie
 • Konstruktywne spojrzenie na stan Twojego przedsiębiorstwa - procesy, liczby, zespół
 • Obserwacja i wywiady odkrywające potencjał do zmian
 • Warsztat strategiczny - kierunki optymalizacji, benchmarki branżowe, plan usprawnień

KUP TERAZ: 8000 zł NETTO*

DLACZEGO WARTO?

Opinie naszych Klientów

Igor Oberda

Prezes Zarządu Masfrost

Konsultanci 4Results potrafią ze zrozumieniem podejść do postawionych wyzwań, schodząc do poziomu szeregowych pracowników, by tam szukać konkretnych rozwiązań. Zebrane drobiazgowe dane umiejętnie składają w całość, z czego wyłania się plan naprawczy dla przedsiębiorstwa. Jednocześnie dobrze współpracują z kadrą zarządzającą. Mają wizję, jak można pomóc i potrafią tę wizję przekształcić w rzeczywistość – a wszystko to w granicach rozsądku i racjonalnego postrzegania rzeczywistości.

W oparciu o doświadczenie projektowe z 4Results mogę poradzić innym producentom, by wchodząc w projekty optymalizacyjne poszukiwali przede wszystkim partnerów mających odwagę i energię do doprowadzania projektów do końca. [...]. Takim właśnie parterem są ludzie z 4Results. Dlaczego poleciłbym 4Results innym firmom? Są skuteczni w reorganizowaniu i optymalizacji produkcji. Wykazują bardzo duże zaangażowanie – jest to zarówno zaangażowanie emocjonalne, jak i merytoryczne. Po prostu żyją tym, co robią.

Prezes Zarządu Aquael

Janusz Jankiewicz

Przemysław Wojdyło

Współwłaściciel Hofman-Słubice

4Results znakomicie dobiera ludzi do zespołu projektowego, łącząc praktyków z doświadczonymi konsultantami. Zaangażowanie konsultantów na tak wysokim poziomie, że w projekcie zespół ten zdejmował z naszej strony część działań operacyjnych. Szczególnie ważna była praca ludzi 4Results z naszą załogą, kiedy konieczne było kształtowanie nowych nawyków, uczenie odpowiedzialności i przysposabianie do pracy w nowej strukturze.

Współpraca z 4Resuts dowiodła, że nawet średnia firma może z powodzeniem sięgać po narzędzia i rozwiązania właściwe dla japońskiej kultury zarządzania [...] Sądzę, że sukces wdrożeniowy zawdzięczamy podejściu do naszego problemu – spojrzeniu na biznes jak na całość, w której liczą się nie tylko maszyny i wskaźniki, ale przede wszystkim także zasoby ludzkie, które rządzą się swoimi prawami i wymagają szczególnie uważnego podejścia w procesie zmiany

Dyrektor Operacyjny Wadim Plast

Paweł Jurkowski

Potrzebujesz więcej informacji?

Pozostaw kontakt do siebie, odezwiemy się w ciągu 24h

lub skontaktuj się bezpośrednio:

Michał Paradowski

michal.paradowski@4results.pl

+48 603 766 106