outsourcing sprzedaży

REKONESANS

3 doradców -

1 dzień w Twoim przedsiębiorstwie

ZAREZERWUJ TERAZ
 • Jeśli masz problem z wartością sprzedaży, która spada, stoi w miejscu lub rośnie zbyt wolno do potencjału w rynku, marżą, rentownością sprzedaży, efektywnością działań handlowych podejmowanych w rynku czy relacjami / kontaktami z Klientami - pomożemy Ci zbudować strategię sprzedaży oraz określimy taktyki działania na rynku.
 • Ważnym elementem tej usługi jest nie tylko praca z istniejącym działem sprzedaży w firmie, ale również fakt, że sami podejmujemy się działań w imieniu Klienta tam, gdzie nie ma lub brakuje zasobów w sprzedaży. Podnoszenie kompetencji, poprawę efektywności czy rekrutacje możemy prowadzić równolegle.
 • Jeżeli chcesz poprawić wyniki, podnieść skuteczność działań w rynku, pozyskać nowe rynki i nowych Klientów, zaproś nas na rekonesans.
ZAREZERWUJ TERMIN

DLACZEGO WARTO?

NA CZYM POLEGA REKONESANS?

Nasza propozycja step-by-step

 • Na wstępnie dokonujesz opłaty za przeprowadzenie REKONESANSU - opłata jest warunkiem rezerwacji terminu.
 • Skontaktujemy się z Tobą natychmiast po rezerwacji. Na wstępnie podpisujemy umowę o poufności. Następnie wybieramy wspólnie termin REKONESANSU (nie wcześniej niż 2 tygodnie po rezerwacji).
 • Przed wizytą poprosimy Cię o kilka informacji. Prześlemy krótki zestaw pytań dotyczących sprzedaży. Chcemy przyjechać przygotowani.
 • Telefonicznie umówimy agendę – aby nie tracić Twojego i naszego czasu.
 • Przyjedziemy przygotowani w 3 osobowym składzie (zobacz poniżej biogramy ekspertów).
 • Spędzimy w Twojej firmie 1 pełny dzień, będziemy prowadzić obserwację i wywiady.
 • Na zakończenie dnia przedstawimy nasze wnioski. Przedstawimy strategię sprzedaży.
ZAREZERWUJ TERMIN
ZAREZERWUJ TERAZ
PROSZĘ O KONTAKT

4Results (www.4results.pl) od 15 lat wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Na koncie mamy ponad 500 udanych projektów zrealizowanych z blisko 250 Klientami z różnych branż. Obecnie dedykowaliśmy 3-osobowy zespół, który ma wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu zmian w przedsiębiorstwach na wszystkich poziomach organizacji i we wszystkich kluczowych obszarach, w tym sprzedaży.


Realizujesz plan? Masz wiele opcji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pomożemy podjąć dobre decyzje.

ZESPÓŁ REKONESANSU

Poznaj profil ekspertów i ich sposób działania

Michał Paradowski

Patrycjusz Skakuj

BIOGRAM
BIOGRAM

Gniewomir Kuciapski

BIOGRAM
 • 3 doświadczonych doradców - jeden dzień w Twojej firmie
 • Konstruktywne spojrzenie na stan Twojego przedsiębiorstwa
 • Zdefiniowanie celów strategicznych
 • Zaplanowanie konkretnych działań i czynności do podjęcia w rynku

REKONESANS

KUP TERAZ: 5000 zł NETTO*

* Rezerwuję teraz 1 rekonesans ekspertów 4Results w cenie 5000 zł NETTO + VAT. Płatność za pomocą platformy PayU. Termin rekonesansu zostanie wyznaczony natychmiast po rezerwacji, nie wcześniej niż 2 tygodnie po terminie płatności.

CO OTRZYMASZ W RAMACH NASZEGO REKONESANSU?

DLACZEGO WARTO?

Opinie naszych Klientów

Igor Oberda

Prezes Zarządu Masfrost

Konsultanci 4Results potrafią ze zrozumieniem podejść do postawionych wyzwań, schodząc do poziomu szeregowych pracowników, by tam szukać konkretnych rozwiązań. Zebrane drobiazgowe dane umiejętnie składają w całość, z czego wyłania się plan naprawczy dla przedsiębiorstwa. Jednocześnie dobrze współpracują z kadrą zarządzającą. Mają wizję, jak można pomóc i potrafią tę wizję przekształcić w rzeczywistość – a wszystko to w granicach rozsądku i racjonalnego postrzegania rzeczywistości.

Asystent Zarządu Bertrand

Olaf Bertrand

Rekonesans 4 Results opierał się na skonfrontowaniu własnych obserwacji dotyczących naszej firmy z holistycznym spojrzeniem zewnętrznych konsultantów w kluczowych dla nas obszarach. Pozwoliło nam to na dokładne zdefiniowanie priorytetów, które powinny zostać ujęte we wspólnym projekcie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Pozostaw kontakt do siebie, odezwiemy się w ciągu 24h

lub skontaktuj się bezpośrednio:

Michał Paradowski

michal.paradowski@4results.pl

+48 603 766 106