VR Accountability experience

Najbliższy terminy:


30.09.2022

[Liczba miejsc ograniczona]


ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ
ZAREJESTRUJ SIĘ

Na czym polega

VR Accountability

experience?

VR Accountability experience to krótkie, ale intensywne doświadczenie, które stworzyliśmy dla decydentów z poziomu C-Level szukających odpowiedzi na pytania: „Jakie korzyści przyniesie mojej firmie podejście Accountability Culture?” oraz „Czego taka zmiana wymaga od lidera?”

Doświadczenie łączy symulator wirtualnej rzeczywistości Mission One z budowaniem Accountability Culture. Dzięki zaawansowanej technologii weźmiesz udział w misjach na nuklearnym okręcie podwodnym oraz w helikopterze. Postęp w realizacjach misji, analiza wdrażanych zmian pomagają zdefiniować rolę lidera oraz kluczowe czynniki sukcesu wdrożenia nowej kultury.

Przygotuj się na:

8 godzin warsztatów w VR i dyskusji o wdrażaniu kultury odpowiedzialności


Doświadczenie najnowszych technologii wykorzystanych do rozwoju liderów.


Możliwość poznania liderów C-level, którzy mają podobne wyzwania i rozterki do Ciebie

Na ile Twoja organizacja gotowa jest do zbudowania nowej kultury.


Jakie wyzwania mieli inni liderzy, którzy wdrożyli podobną kulturę z sukcesem.


Jakie pierwsze kroki warto podjąć, aby wdrożyć kulturę odpowiedzialności.

Zrozumiesz:

Dla kogo jest VR Accountability experience?

Dla prezesów, członków zarządu, top-managementu firm

Dla właścicieli i właścicielek organizacji

Dla dyrektorów, szefów zespołów, każdego kto zarządza ludźmi

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Dlaczego VR?

Emocje: Szkolenia w VR wywołują w każdym reakcje, emocje, nawykowe zachowania, które trudno uruchomić w tradycyjnych szkoleniach i warsztatach.


Efekty: Badania potwierdzają, że elementy VR podnoszą zaangażowanie uczestników w proces uczenia się nawet o 60% i pomagają zdecydowanie lepiej zapamiętywać informacje*.


Energia do zmiany: Szkolenie VR to unikatowa okazja, aby przećwiczyć zespołowe lub indywidualne zachowania, które

później mogą posłużyć realnej zmianie organizacji.



Program

Program

Moduł 1

Daniel Urban
Maciej Trybulec

1. Wprowadzenie do Symulacji: co i jak osiągnął David Marquet na Santa Fe?


2. Symulacja Runda I: Komunikacja budująca Zaangażowanie


3. Budowanie Kultury „Mentor to Mentor”


4. Symulacja Runda II. Zarządzanie Kontrolą. Model Budowania Kultury Odpowiedzialności: Kontrola – Transparentność – Kompetencje

b. Rola kapitana vs oficerowie vs inni członkowie załogi – proces „certyfikowania”

c. Kontrola a Kompetencje – proces dawania uprawnień adekwatny do możliwości

d. Zarządzanie Kontrolą – jak w rok zmienić DNA Organizacji

Radek Matuszewski

POWITALNA KAWA

Moduł 3

Moduł 2

LUNCH

1. Symulacja Runda III. Samoświadomość Lidera: Emocje w sytuacji napięć, trudnych decyzji.


2. Sesja „Mentor to Mentor”.

a. Feedback w procesie osiągania ambitnych celów

b. System wzajemnego rozwoju


3. Symulacja Runda IV. Dążenie do Doskonałości vs. Unikanie Błędów


1-godzinne konsultacje z praktykami kultury odpowiedzialności

(w trakcie tygodnia po warsztacie)


Nasi praktycy:


Praktycy kultury odpowiedzialności:

Maciej Trybulec

Mówca inspiracyjny, trener, lider biznesu. Doświadczył, jak zmiana kultury firmy, którą prowadził, przekłada się na wyniki biznesowe, zaangażowanie i motywację zespołu, Przez 8 lat był prezesem zarządu firmy Sanofi Pasteur Polska, łącznie pracował 27 lat w branży farmaceutycznej.

W 2015 roku wdrożył w swojej firmie kulturę odpowiedzialności, osiągając ponadprzeciętne wyniki biznesowe. Jest promotorem tego podejścia, widząc jak przekłada się ono na zadowolenie klienta, satysfakcję pracowników i wysokie wyniki firmy. Sente, które projektuje i wdraża rozwiązania IT, od 2016 roku rokrocznie jest umieszczana na liście Gazel Biznesu, a w 2019 roku zostało Diamentem Forbesa.

Daniel Urban

Radek Matuszewski

Od 10 lat zarządza firmą Groupe SEB (Tefal, Krups, WMF) w Polsce, Bałtykach i na Ukraine. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach w Danone, Unilever, Coca-Coli, Kraft. W swojej organizacji wdrożył kulturę DBAM, opartą o 3 podstawowe wartości: autonomię, odpowiedzialność i zaufanie. Pasjonat sportu, a szczególnie kolarstwa, tenisa i Premier League.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

4Results

nagrodzone za VR

MP Power Awards 2019

Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii “Digital” za projekt “Wirtualna rzeczywistość (VR) drogą do budowania nowoczesnego przywództwa”.

Warsztat oczami uczestników

Dlaczego warto?

Historia kpt. Davida Marqueta

Kultura Biorę Odpowiedzialność

Kultura Odpowiedzialności (Accountability Culture) to taka kultura organizacyjna, w której decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja, a nie hierarchicznie. W firmach, w których działa (polskie przykłady: Tefal, Sente, ISolution) poprawiają się wyniki: zespoły szybko i adekwatnie reagują na zmiany; wszyscy koncentracją się na doskonaleniu, a nie unikaniu błędów; ludzie sami dbają o wyniki i środowisko pracy, a nie biernie czekają na wytyczne i rozkazy.


Kultura Biorę Odpowiedzialność to odpowiedź na zmienność, złożoność biznesową, która wymaga szybkich i trafnych decyzji. W takiej kulturze decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja, a nie hierarchicznie. Więcej o takiej kulturze dowiesz się na stronie www.4results.pl/bio

Koncepcja symulacji VR Dive, która jest rozgrywana w trakcie VR Accountability experience, oparta jest o prawdziwe misje kpt. Davida Marqueta, realizowane na okręcie Santa Fe.


W 1999 roku kapitan David Marquet niespodziewanie objął dowództwo na nuklearnym okręcie podwodnym Santa Fe. W ciągu jednego roku kapitan miał poznać łódź od podszewki. Santa Fe cieszyła się od lat złą sławą – ostatnie miejsce w rankingu całej floty. Jednak w ciągu 9 miesięcy znaleźli się na pierwszej pozycji rankingu! Jak osiągnęli tak spektakularny sukces? Wprowadzili kulturę współodpowiedzialności (Accountability Culture), w której każdy ze 140 członków załogi stawał się liderem swojego stanowiska, obszaru, procesu. Później Marquet opisał te wydarzenia w książkach "Turn the Ship Around (pol. "Zmień kurs" ) oraz "Język Przywództwa".



DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONFERENCJA ACC 2022
KUP BILET NA WARSZTAT

2900 zł

+VAT

  • 8 godzin warsztatów w VR i dyskusji o wdrażaniu accountability
  • 2 grupy: stacjonarna (Hotel Airport Okęcie) oraz grupa ONLINE dla zdalnych uczestników
  • Doświadczenie najnowszych technologii wykorzystanych do rozwoju liderów.

Warsztat VR Accountability experience

2610 zł*

  • * PROMOCJA TYLKO DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie płatności za warsztat do 26.08.2022

+VAT

+VAT

Szczegóły organizacyjne

  • Najbliższe terminy: 30.IX.2022 (wydarzenie towarzyszące Accountability Culture Congress), g. 9.00-17.30
  • Wydarzenie odbędzie się w 2 grupach: stacjonarnie w Airport Hotel Okęcie w Warszawie oraz ONLINE - dla uczestników, którzy chcą doświadczyć symulacji zdalnie.
  • Każdy warsztat jest prowadzony przez certyfikowanego w metodzie Intent-Based Leadership trenera 4Results. Dodatkowo, nad jakością doświadczenia VR dba Technology Officer.
  • Sesje online z praktykami kultury accountability (uczestnik może wybrać praktyka) są umawiane po terminie warsztatu, w ciągu mniej więcej jednego tygodnia pod dacie wydarzenia.

VR Accountability Experience jest zasilane przez 4Results

4 Results sp z o.o., Ul. Puławska 457

02-844 Warszawa