REJESTRACJA
PROWADZĄCY
AGENDA
KONTAKT

Wizualne przedsiębiorstwo

Warsztat

Case studies

Warszawa (dokładne miejsce podamy wkrótce)

Rekomendacje

Teoria

10-11.09.2024

O czym jest warsztat?

Warsztat kształtuje z sukcesem kulturę pracy tam, gdzie celem jest doskonałość przedsiębiorstwa lub jak niektórzy wolą mówić - dążenie do doskonałości. Tam, gdzie firma chce być o krok naprzód, dostarczać Klientom dokładnie to, co chcą i dokładnie wtedy, kiedy chcą - tam, gdzie pracownicy chcą dbać o miejsce, w którym pracują - są zaangażowani w rozwijanie miejsca pracy i czują się za nie w pełni odpowiedzialni.


Warsztat sprzyja tworzeniu samoporządkującego, samowyjaśniającego, samoregulującego i samodoskonalącego środowiska pracy, gdzie wszystko wydarza się na czas, za każdym razem, w dzień lub w nocy,
a wszystko dzięki wizualnym rozwiązaniom.

SPRAWDZAM BILET
Image

Dla kogo jest warsztat?

 • Dla dyrektorów produkcji, kierowników i liderów firm produkcyjnych i usługowych
 • Dla specjalistów ds. ciągłego doskonalenia odpowiedzialnych w firmach za doskonałość
 • Dla trenerów wewnętrznych

Metodyka 10 drzwi

Wizualne Przedsiębiorstwo to po części rezultat procesu zmian, które przechodzi przedsiębiorstwo decydując się na wdrożenie tej metodologii. Sam proces służy określeniu informacji, którymi posługują się pracownicy i zlokalizowaniu ich źródeł. Wizualne Przedsiębiorstwo wdraża się metodyką "10 drzwi". Jej autorką jest światowej sławy specjalista w dziedzinie wizualnego myślenia - dr Gwendolyn Galsworth. Schemat jej działania polega na tym, że "otwieramy" każde z drzwi - w sekwencji pasującej do konkretnej firmy - które są powiązane z konkretnym tematem do konkretnych osób. Wejście i działanie za każdymi z nich to droga, którą pokonujemy wypracowując doskonałość operacyjną.

Agenda (w przygotowaniu)

Dlaczego warto?

Nową kompetencje przyszłości

Poznaj

wdrożenia wizualizacji zapobiegającej opóźnieniom, błędom
i brakom

DOŚWIADCZ

ZOBACZ

Jak wypracować standardy, które odkryją potencjał do zadawania odpowiednich pytań

SPRAWDZAM BILET
Icon

Prowadzący

Piotr Wrzeszcz

W 4Results odpowiada za rozwój usług oraz kompetencji w obszarze Doskonalenia Organizacji i Lean Management. Wspólnie z zarządami, liderami i zespołami projektowymi wypracowuje i wdraża zmiany oraz rozwija kadrę wyższą, średnią i podstawową, przysposabiając ludzi do nowej jakości pracy. Specjalizuje się we wdrożeniach strategicznych programów doskonalenia przedsiębiorstwa w oparciu o biznesowe potrzeby Klienta oraz wymagania konkurencji. Łącząc bogate doświadczenie z Lean Management, TPM oraz rozwoju ludzi tworzy szyte na miarę rozwiązania doskonalące obszary operacyjne.

Martyna Świerczyńska

Jest dumną absolwentką Akademii Górniczo – Hutniczej na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Mechanika i Budowa Maszyn. Posiada certyfikaty z zakresu zarządzania projektami takie jak: PRINCE2, Agile i Scrum Master. Pracuje przy projektach dotyczących optymalizacji i poprawy efektywności procesów w przedsiębiorstwach. Pasjonują ją procesy produkcyjne i szeroko pojęte ich usprawnianie. Jest zafascynowana zasadami Lean oraz koncepcją ciągłego doskonalenia Kaizen.

Informacje organizacyjne

 • Warsztat odbędzie się w dniach 10-11 września
  (wtorek i środa) w Warszawie (dokładnie miejsce podamy wkrótce)
 • Po pierwszym dniu warsztatu organizujemy wyjście integracyjne, na które serdecznie zapraszamy (oznacz obecność w formularzu rejestracyjnym)
 • Po warsztacie wszystkie materiały zostaną udostępnione uczestnikom na platformie Learn Up
 • Szczegóły organizacyjne zostaną wysłane ok. 2 tygodnie przed planowanym terminem warsztatu
ZAREJESTRUJ SIĘ
 • w cenie zapewniony jest udział
  w dwóch dniach warsztatu, materiały merytoryczne, posiłki (przerwy kawowe oraz 2 x lunch, również w wersji wege)
 • w cenie nie jest zapewniony ewentualny nocleg

2000

*
*

cena netto

Wizualne Przedsiębiorstwo - edycja z 2022 roku

34

uczestników

9.3/10

średnia ocena warsztatu

"Bardzo dobre, a przede wszystkim praktyczne szkolenie. Zadowolona jestem z zakresu szkolenia, świetnie przygotowanych ćwiczeń oraz materiałów. Trener wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Niesamowita była możliwość doświadczenia, jaki wpływ na pracę ma występowanie wizualizacji oraz jej brak podczas warsztatów w kuchni. Osobiście uważam za najlepsze szkolenia takie, które zostają w głowie. Łatwość późniejszego wykorzystywania wiedzy ze szkolenia w pracy – niewyobrażalna."

Aleksandra Mastalerz, Kierownik QROC Form Wysokich w firmie Techmatik

Jeśli zainteresował Cię temat zarządzania wizualnego to zachęcamy do pobrania naszego e-booka w tym temacie

Dowiedz się co zrobić, aby miejsce pracy nie pogrążyło się w paraliżującym chaosie, w którym kosztowne błędy i opóźnienia stają się sposobem na życie. W tym materiale znajdziesz praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród naszych Klientów, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego doskonalenia procesów firmy przy pełnym zaangażowaniu pracujących ludzi.

POBIERAM E-BOOK
Image

Potrzebujesz więcej informacji?

NAPISZ DO NAS

4 Results sp z o.o.

ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa

www.4results.pl