Irek Biliński

CEO 4Results

Drodzy!


Rok 2024 jest dla nas przełomowy, gdyż ruszamy z programem Anatomia Transformacji.


Od lat tworzymy unikatowe środowisko ludzi, którzy dążą do doskonalenia swoich organizacji. Jako 4Results, chcemy być platformą wymiany myśli i doświadczeń. Mamy naturę odkrywców, a naszą prawdziwą pasją jest rozwój, dlatego cieszę się, że trafiliście na stronę naszego projektu. Oznacza to, że cały czas chcecie się rozwijać, a przede wszystkim budować zespoły, które są gotowe na zmiany.


Z myślą o Was organizujemy wydarzenia otwarte, mające na celu rozwijanie potencjału i kompetencji Prezesów / Managerów / Kierowników i innych pracowników w duchu naszych firmowych wartości. Wiem, że udział w naszych warsztatach będzie niesamowitą przygodą rozwojową, dlatego zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

OFERTA WARSZTATÓW

IconIconIconIconIconIcon
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Codziennie starasz się poprawić wyniki procesów, którymi zarządzasz? Jednakże czujesz, że czegoś brakuje w tej układance, aby w pełni uruchomić potencjał Twojej organizacji i Twojego zespołu? Jeśli czujesz, że Twoja siatka spotkań „pęka w szwach", ale efektywność tych spotkań pozostawia wiele do życzenia to ten warsztat jest dla Ciebie. Zobaczysz na nim efektywne sposoby budowania procesów poprawy efektywności operacyjnej. Dowiesz się jak tworzyć i standaryzować rutyny zarządcze w swojej firmie. Poznasz kluczowe zasady i zalety efektywnej wizualizacji zarządczej wzmacniającej idealne zachowania w Twojej firmie.

ZAREZERWUJ
Icon

2000 PLN netto / os. *

Icon

Warszawa

trójkąt wizualnego zarządzania efektywnością procesów operacyjnych - edycja ii

Icon

16-17 kwietnia 2024

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zwiększenie satysfakcji Klientów, wzrost rentowności, zwiększenie przewidywalności prognoz, stabilny wzrost firmy - czy myślisz o podobnych efektach w swojej organizacji? Kluczem jest wdrożenie procesu S&OP, czyli planowania sprzedaży i operacji. Pomimo swojego słusznego wieku w dalszym ciągu dla wielu organizacji jest odkryciem. Ale można mieć wrażenie, że właśnie przeżywa swój renesans. Też tak uważasz? Jeśli TAK, to zapraszamy Cię na to dwudniowe wydarzenie, podczas którego pokażemy - jak opanować ilościowe i jakościowe metody tworzenia planów operacji i sprzedaży. Zjednocz strategie produkcji, zakupów, sprzedaży, marketingu i finansów i ciesz się ponadprzeciętnymi wynikami.

ZAREZERWUJ
Icon

2000 PLN netto / os. *

Icon

Warszawa

S&OP - czyli komunikacja komunikacja komunikaCja - edycja ii

Icon

21-22 maja 2024

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W trakcie tych dwóch dni uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności w projektowaniu i wykorzystywaniu tablic wizualnych. Nauczą się, jak efektywnie organizować informacje na tablicach, aby usprawnić procesy produkcyjne, zwiększyć wydajność oraz usprawnić komunikację w zespole. Zdobędą umiejętność tworzenia tablic wizualnych w sposób zgodny z Lean Manufacturing, co pozwoli na eliminację marnotrawstwa i poprawę efektywności operacyjnej. Opanują techniki prezentacji wizualnych danych, które ułatwią zrozumienie i analizę informacji przez cały zespół produkcyjny.

ZAREZERWUJ
Icon

2000 PLN netto / os. *

Icon

Warszawa

WIZUALNE TABLICE - JAK BUDOWAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO ANGAŻOWANIA ZESPOŁÓW?

Icon

10-11 września 2024

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Organizowana przez QRM Institute i 4Results certyfikacja QRM uznawana jest za najlepszą na świecie według twórcy metody Rajana Suri. Już ponad 2.000 osób w całej Europie ukończyło certyfikację QRM i zdobyło prestiżowy europejski certyfikat QRM Silver. Zapraszamy na naszą 10 edycję, 4-dniowej certyfikacji. Tym razem przygotowaliśmy wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich uczestników certyfikacji. Case Study "na żywo" w firmie i z zespołem, który wdraża z sukcesem QRM w swojej branży. Zobaczysz kulturę organizacyjną, która ma "zaszytą w sobie" szybką reakcję na potrzeby Klientów, a współpraca na każdym poziomie zespołów QRM pokazuje codzienną koncentrację na skracaniu czasów realizacji. Zobaczysz jak QRM pomaga rywalizować na najwyższym poziomie w Europie i jak może być nowym sposobem działania.

ZAREZERWUJ

4000 PLN netto / os.

5000 PLN netto / os. z egzaminem

IconIcon

Warszawa

CERTYFIKACJA QRM SILVER - edycja x

5-6 listopada oraz
28-29 listopada 2024

Icon
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

To wydarzenie wprowadza w tematykę Doskonałości Operacyjnej i fundamentalnych zagadnień z koncepcji Dr. Shigeo Shingo. Program jest bogaty w interakcyjne doświadczenia, prowadzi uczestnika do odkrycia tego, jak uwolnić ukryty potencjał w organizacji w celu osiągnięcia doskonałości przedsiębiorstwa. Udział w warsztacie zapewnia zarówno zaopatrzenie w wysokiej jakości wiedzę (mało powszechną na polskim rynku), jak i przetestowanie zdobytych umiejętności w praktyce - rozpoznawanie zachowań pracowników, w rzeczywistym środowisku pracy.


ZAREZERWUJ
Icon

4000 PLN netto / os.

Icon

Do ustalenia

Discover excellence - EDYCJA III

Icon

14-15 listopada 2024

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Metoda TWI ma na celu szybkie i przede wszystkim jakościowe wdrożenie nowych osób, ale również zapewnienie rozwoju pomiędzy stanowiskami czy obszarami. Pracownik, który wie po co wykonuje dane czynności i jak poszczególne elementy wpływają na kolejne etapy procesu jest świadomy również potencjalnych błędów i problemów. Ten warsztat to 2 dni skoncentrowanej dawki wiedzy i dobrych praktyk. Warsztat połączony jest z praktycznymi ćwiczeniami, dzięki którym rozwiniesz umiejętności tworzenia instrukcji i instruowania pracowników. Poznasz również naszych 2 Klientów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z wdrożenia metody TWI w swoich organizacjach.

ZAREZERWUJ
Icon

2000 PLN netto / os. *

Icon

Warszawa

ROZWÓJ PRACOWNIKÓW Z WYKORZYSTANIEM METODY TWI - EDYCJA III

Icon

3-4 grudnia 2024

IconIconIconIconIconIconIconIcon

* cena obowiązuje do 30 dni przed planowaną datą wydarzenia. Poniżej 30 dni cena warsztatu wynosi 2500 zł netto / os.

REJESTRACJA

KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji?

NAPISZ DO NAS

4 Results sp z o.o.

ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa

www.4results.pl