ACCOUNTABILITY CULTURE

Masterclass

W ZMIENIAJĄCYM SIĘ ŚWIECIE,

ODKRYJ POTENCJAŁ BRANIA ODPOWIEDZIALNOŚCI

PRZEZ PRACOWNIKÓW!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dziś coraz więcej firm

stawia na

odpowiedzialność

Sławek Błaszczak, Współwłaściciel i Partner 4Results zaprasza na wydarzenie

NA CZYM POLEGA MASTERCLASS?

Idea Accountability Culture MASTERCLASS

 • MARSTERCLASS to krótkie, ale intensywne doświadczenie, które kierujemy dla decydentów z poziomu C-Level (Prezesów, Członków Zarządu, Właścicieli) szukających odpowiedzi na pytania: „Czy moja organizacja gotowa jest na wzięcie większej odpowiedzialności (kultura empowermentu)?”, „Czy podejście Accountability Culture przyniesie wymierne korzyści?”, „Czego taka zmiana wymaga od lidera?”
 • MASTERCLASS łączy Symulator VR z budowaniem Accountability Culture. Dzięki zaawansowanej technologii weźmiesz udział w misjach na atomowej łodzi podwodnej, podczas których kapitan David Marquet kształtował Accountabiity Culture (Kulturę odpowiedzialności). Postęp w realizacjach misji, analiza wdrażanych zmian pomagają zdefiniować rolę lidera oraz kluczowe czynniki sukcesu wdrożenia nowej kultury.

HISTORIA DAVIDA MARQUETA


W 1999 roku kapitan David Marquet niespodziewanie objął dowództwo na nuklearnej łodzi podwodnej Santa Fe. W ciągu jednego roku kapitan miał poznać łódź od podszewki. Santa Fe cieszyła się od lat złą sławą – ostatnie miejsce w rankingu całej floty. Jednak w ciągu 9 miesięcy znaleźli się na pierwszej pozycji rankingu! Jak osiągnęli tak spektakularny sukces? Wprowadzili kulturę współodpowiedzialności (Accountability Culture), w której każdy ze 140 członków załogi stawał się liderem swojego stanowiska, obszaru, procesu. Później Marquet opisał te wydarzenia w książce "Turn The Ship Around!". Tak powstała metodyka „Intent-Based Leadership”, wdrażana w Polsce przez firmę 4Results.

DLACZEGO WARTO?

Przygotuj się do wdrożenia Accountability Culture

 • Ocenisz, na ile twoja organizacja gotowa jest do zbudowania nowej kultury.
 • Poznasz doświadczenie innych liderów, którzy wdrożyli podobną kulturę z sukcesem.
 • Doświadczysz symulacji, która pomoże Ci podjąć decyzję, jakie pierwsze kroki warto podjąć, aby wdrożyć kulturę odpowiedzialności.
 • Doświadczysz najnowszych technologii wykorzystanych do rozwoju liderów.
 • Przeniesiesz doświadczenia Davida Marqueta z wdrożenia kultury Biorę Odpowiedzialność na swój grunt biznesowy.

Zapisz się teraz.


Zostaw swój e-mail/telefon, aby poznać warunki uczestnictwa.

lub skontaktuj się bezpośrednio:

Sławek Błaszczak

Współwłaściciel i Partner 4Results

slawek.blaszczak@4results.pl

+48 505 144 940


NAJBLIŻSZE TERMINY:

28.01.2022

25.02.2022

TURN THE SHIP AROUND!


Historia Davida Marqueta została przez niego opisana w książce "Turn The Ship Around!" (pol. Zmień Kurs!). Książka szybko stała się bestsellerem Amazona, a następnie zrobiła międzynarodową karierę. Autor nie tylko we wciągający sposób opisał swoje doświadczenia, ale przedstawił je w formie gotowego modelu, który można powtórzyć i zastosować w dowolnej organizacji.


Tak powstała metodyka „Intent-Based Leadership”, wdrażana w Polsce przez firmę 4Results. 4Results przetłumaczyła książkę Marqueta i wydała ją w Polsce pod tytułem "Zmień kurs"!

Międzynarodowy bestseller

VR DIVE I INTENT-BASED LEADERSHIP

Unikatowe na świecie połączenie

 • VR Dive to symulator osadzony w realiach misji Santa Fe, stworzony w ścisłej współpracy z Davidem Marquetem. Podczas misji doświadczamy mechaniki stopniowego budowania kultury "Leader-Leader".
 • 4Results to jedyna organizacja na świecie, która będąc licencjonowanym partnerem Davida Marqueta i jego Intent-Based Leadership Institute dysponuje również licencją na prowadzenie symulacji VR Dive, którą przeszło do tej pory już ponad 100 liderów.

VR DIVE: RAMOWY PROGRAM


MODUŁ I


1. Wprowadzenie do Symulacji: co i jak osiągnął David Marquet na Santa Fe?


2. Symulacja Runda I: Komunikacja budująca Zaangażowanie


3. Budowanie Kultury „Mentor to Mentor”


4. Symulacja Runda II. Zarządzanie Kontrolą

a. Model Budowania Kultury Odpowiedzialności: Kontrola – Transparentność – Kompetencje

b. Rola kapitana vs oficerowie vs inni członkowie załogi – proces „certyfikowania”

c. Kontrola a Kompetencje – proces dawania uprawnień adekwatny do możliwości

d. Zarządzanie Kontrolą – jak w rok zmienić DNA Organizacji


MODUŁ II


1. Symulacja Runda III. Samoświadomość Lidera: Emocje w sytuacji napięć, trudnych decyzji.


2. Sesja „Mentor to Mentor”.

a. Feedback w procesie osiągania ambitnych celów

b. System wzajemnego rozwoju


3. Symulacja Runda IV. Dążenie do Doskonałości vs. Unikanie Błędów

VR DIVE: INTRO FILMOWE

POZNAJ WARUNKI UCZESTNICTWA
POZNAJ WARUNKI

Czego uczy symulacja VR Dive?


> strategii budowania angażującego środowiska

> postaw najważniejszych do budowania: zaufania, otwartej komunikacji współodpowiedzialności za efekty,

zaangażowania w zespół i wyniki

> jak podejmować decyzje i zarządzać potencjałem członków zespołu w sytuacjach stresu informacyjnego, braku jasnych, ściśle określonych reguł i wytycznych

> pogłębia samoświadomość lidera i uczy jak reagować konstruktywnie w sytuacji intensywnych emocji

AGENDA

Krok 1

VR DIVE

Warsztaty w małej, 4 osobowej grupie liderów C-level z wykorzystaniem symulatora VR DIVE

Krok 2

PODSUMOWANIE

Warsztat podsumowujący

Krok 3

SESJA Z PRAKTYKIEM

Sesja z liderem C-level, który wdrożył Accountability Culture w swojej organizacji (2 GODZINY)

Maciej TrybulecDoświadczył, jak zmiana kultury firmy, którą prowadził, przekłada się na wyniki biznesowe, zaangażowanie i motywację zespołu, Przez 8 lat był prezesem zarządu firmy Sanofi Pasteur Polska, łącznie pracował 27 lat w branży farmaceutycznej. Obecnie wspiera liderów w uwalnianiu ich potencjału, w oparciu o metodykę budowania kultury współodpowiedzialności.

Radosław MatuszewskiW swojej organizacji wdrożył kulturę DBAM, opartą o 3 podstawowe wartości: autonomię, odpowiedzialność i zaufanie. Od 10 lat zarządza firmą Groupe SEB (Tefal, Krups, WMF) w Polsce, Bałtykach i na Ukraine. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach w Danone, Unilever, Coca-Coli, Kraft. Pasjonat sportu, a szczególnie kolarstwa, tenisa i Premier Leauge.

Daniel Urban
SESJE Z PRAKTYKAMI KULTURY ACCOUNTABILITY: PROWADZĄCY

General Manager Groupe SEB Poland


Prezes Zarządu Sente


Mówca, były prezes Sanofi Pasteur

Mówca, były prezes Sanofi Pasteur

W 2015 roku wdrożył w swojej firmie kulturę odpowiedzialności, osiągając ponadprzeciętne wyniki biznesowe. Jest promotorem tego podejścia, widząc jak przekłada się ono na zadowolenie klienta, satysfakcję pracowników i wysokie wyniki firmy. Sente, które projektuje i wdraża rozwiązania IT, od 2016 roku rokrocznie jest umieszczana na liście Gazel Biznesu, a w 2019 roku zostało Diamentem Forbesa.Q & A


Popularne pytania

 • Gdzie odbywa się warsztat? Warsztat odbywa się w Warszawie, w budynku Digital Knowledge Village na ul. Puławskiej 457 – w centrum VR firmy 4Results.
 • Kto poprowadzi wydarzenie? Każdy warsztat jest prowadzony przez certyfikowanego w metodzie Intent-Based Leadership trenera 4Results. Dodatkowo, nad jakością doświadczenia VR dba Technology Officer.
 • Kiedy odbywają się sesje z praktykami kultury odpowiedzialności? Sesje online z praktykami kultury accountability (uczestnik może wybrać praktyka) są umawiane po terminie warsztatu, w ciągu mniej więcej jednego tygodnia pod dacie wydarzenia.
 • Czy każdy może korzystać z technologii VR? Proces adaptacji do świata VR jest szybki – trening przy pomocy tzw. tutorialu trwa zwykle ok. 20-30 minut. Nad jakością doświadczenia VR dba każdorazowo Technology Officer.
 • Nie jestem liderem C-level, ale chcę dowiedzieć się więcej o kulturze accountability. Czy prowadzicie kursy również dla mnie? Tak, prowadzimy również otwartą akademię kultury odpowiedzialaności dla osób z każdego poziomu zarządzania o nazwie Certified Program for Change Leaders. Tutaj szczegóły >>>
 • Jakie są warunki finansowe uczestnictwa w warsztacie? Uprzejmie prosimy o pozostawienie kontaktu w formularzu na dole strony – skontaktujemy się z ofertą cenową.

ZACZYNAMY NAJBLIŻSZY KURS ZA:

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! TYLKO 4 MIEJSCA NA JEDNYM WARSZTACIE.


NAJBLIŻSZE TERMINY:

28.01.2022

25.02.2022

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dni
Godzin
Minut
Sekund

OPINIE LIDERÓW C-LEVEL

Liderzy, którzy doświadczyli VR Dive

Marcel Pott

Managing Director w Scania Finance Polska

To szkolenie jest inne – nie chodzi tylko o wyjaśnienie modelu, teorii i pokazanie wielu, wielu slajdów PowerPoint. Model zostanie przedstawiony, a następnie rozegrasz kilka misji na symulatorze VR na łodzi podwodnej. Daje to możliwość wykorzystania nowej wiedzy w sytuacjach stresowych. Następnie przeanalizujesz i zobaczysz, co jeszcze możesz zrobić, stosując podejście oparte na intecjach (IBL). Mogę powiedzieć, że szkolenie bardzo się podobało całemu zespołowi liderów i była to dobre przećwiczenie nowej wiedzy w praktyce.

Bardzo mi się podoba ta koncepcja. To, co David Marquet wymyślił, ta koncepcja Lider-Lider, niesamowicie się sprawdza w świecie nowych technologii, którego teraz doświadczamy. Bardzo wysoko oceniam doświadczenie VR, bo daje ono bardzo szybkie rezultaty i pokazuje prawdę o ludziach. W momencie, gdy schodzimy z zespołem do łodzi powodnej, mamy zadania - wskakujemy w swoje pradziwe role, natychmiast widać, co powinniśmy poprawić, co powinno działać inaczej. [...]

CEO Digital University

Jowita Michalska

Hubert Weil

CEO w Markant

Te 2 dni dały mi bardzo dużo. [...] Ciekawe misje, dużo przydatnej wiedzy psychologicznej, managementowej, dt. relacji międzyludzkich i komunikacji. Z misji na misję było widać progres, współpracowało nam się coraz lepiej. Przeżycie tego w symulacji pokazuje mechanizmy międzyludzkie, może ułatwić później to, jak rozmawiać z ludźmi, na co uważać, co mówić, czego nie mówić, jak być otwartym. Cenne!

Warsztat Masterclass realizowany przez 4Results w o oparciu o metodologię Intent-Based Leadership Davida Marqueta to innowacyjny i nietuzinkowy sposób na praktyczne poznanie zasad zarządzania opartego na współodpowiedzialności zespołowej. Kameralna grupa, doświadczony prowadzący oraz nowoczesne metody symulacji użyte podczas warsztatów, potęgują odczucia a tym samym pozwalają, nie tylko w lepszy sposób przyswoić nową wiedzę ale również ją przetestować w „warunkach bojowych.

Dyrektor Departamentu Sprzedaży HBW Promag S.A.

Sebastian Kopaszewski

CO MÓWIĄ INNI SZEFOWIE?

Dowiedz się więcej.

Zostaw swój e-mail/telefon, aby poznać warunki uczestnictwa.

lub skontaktuj się bezpośrednio:

Sławek Błaszczak

Współwłaściciel i Partner 4Results

slawek.blaszczak@4results.pl

+48 505 144 940