Sztuka zarządzania... bez gadania

WEBINARIUM 4RESULTS, 24.01.2023, godz. 9.30

Jak pytać, słuchać i angażować pracowników?

Icon

Zarejestruj się teraz:

Czy lider powinien słuchać pracowników? Czy może dawać im rozwiązania na tacy? Bycie ekspertem od wszystkiego to olbrzymia presja na siebie. Rozwiązywanie problemów za innych pochłania masę czasu i energii. Czy zarządzanie to tylko stres i nerwy?

Niekoniecznie! Najlepsi liderzy wykorzystują moce swoich zespołów. Wzmacniają pracowników i pozwalają im pracować samodzielnie. Dobry lider to taki, który nie tylko zarządza. Dobry lider to taki, który stworzy taką kulturę firmy, gdzie ludzie nie będę bali się podpowiadać swoich pomysłów. Właśnie dlatego najlepsi liderzy nie tylko są tylko wizjonerami ale również osobami, które potrafią z słuchać pomysłów pracowników. Podczas webinarium nauczymy cię m.in.:

Na czym polega błąd atrybucji, który często popełniasz w rozmowach z pracownikami?

Jak przejść przez 3 fazy aktywnego słuchania?

Jakie korzyści w rozmowie przynosi cisza i jak ją umiejętnie stosować?

IconIconIcon

Dlaczego podczas rozmowy nasza percepcja jest zaburzona i jak uzyskać 100% uwagi drugiej osoby?

Na czym polega aktywne słuchanie?

Jak dawać feedback który usamodzielnia i rozwija pracowników?

Icon

O PROWADZĄCYCH

Coach kadry menedżerskiej, trener komunikacji, lean thinking i sprzedaży, ekspert badań osobowości zawodowej Master Person Anlaysis (MPA).Autor książki Kaizen – Jak osiągać wielkie cele małymi krokami. Twórca i pomysłodawca podcastu Kaizen Miracle . Wspiera przedsiębiorców i menedżerów w tworzeniu zyskownych firm. Współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą 4Results.

Tomasz Miler

Trener, coach, podcaster

Od 6 lat współtworzy strategię marketingową firmy 4Results. Wcześnie pracował m.in. w Magazynie THINKTANK oraz agencji reklamowej SaltPepper Brand Design. Absolwent Wydziału Psychologii i Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest współautorem książki "DBAM. Czyli rebelia w korporacji", razem ze Sławkiem Błaszczakiem, Radkiem Matuszewskim i Karolem Turkiem.

Kazimierz Żurek

Marketing Manager 4Results

NASZE WEBINARIA Z CYKLU "BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ"

Za nami już kilkanaście webinariów, każdorazowo gromadzących 100+ liderów i szefów zespołów, poświęconych kulturze Biorę Odpowiedzialność, wdrażanej przez 4Results. Dowiedz się więcej o kulturze Biorę Odpowiedzialność

60 MINUT PRAKTYCZNEJ WIEDZY!


Prowadzi: Tomasz Miler i Kazimierz Żurek

Darmowe webinarium

24.01.2023, godz. 9.30

Icon

Zarejestruj się teraz:

Webinarium "Sztuka zarządzania... bez gadania"

jest zasilane przez 4Results

4 Results sp z o.o., Ul. Puławska 457

02-844 Warszawa